Slovenčina English

O spoločnosti

Vitajte na stránkach spoločnosti HMP - SPORT MANAGEMENT,

Spoločnosť HMP-SPORT MANAGMENT s.r.o. je športovo-marketingovou spoločnosťou, ktorá zastupuje profesionálnych futbalových hráčov po celom svete a vo svojom portfóliu prezentuje aj mladé futbalové talenty.

Spoločnosť HMP - Sport Managment vznikla v roku 2007. Jej zakladateľom a vlastníkom je hráčsky agent FIFA - Mgr. Michal Holeščák.  Sme popredná slovenská agentúra, etablovaná na futbalovom hráčskom trhu, s medzinárodnými kontaktami v oblasti zastupovania hráčov a ich záujmov z pozície licencovaného agenta. Prioritou pre nás je spokojnosť našich klientov a partnerov, korektnosť, serióznosť a transparentnosť v činnosti, ktorú vykonávame. Profesionálny tým zoskupený okolo úspešného hráčského agenta Mgr. Michala Holeščáka poskytuje svojím klientom komplexný športový servis pre dosahovanie tých najvyšších cieľov.

Rešpekt, serióznosť a kvalita nami garantovaných služieb oslovili nielen slovenských futbalistov, ale aj hráčov a trénerov v zahraničí.

Firma momentálne zastupuje niekoľko futbalových hviezd, medzi ktorými figurujú slovenskí reprezentanti ako napríklad Tomáš Hubočan, Dušan Kuciak, Martin Dúbravka či Pavol Farkaš.

Naša firma stála za historicky dvomi najdrahšími prestupmi smerom do zahraničia a to ako v kategórii seniorov, tak aj v kategórii juniorov. Hráč národného tímu Tomáš Hubočan prestupoval z MŠK Žilina za čiastku 3,8 milióna Eur do ruského Zenitu Petrohrad a mládežnícký reprezentant Jakub Vojtuš za sumu 600.000 Eur s celkovými bonusmi do 2 miliónov Eur do gigantu Inter Miláno.

Popri týchto známých menách pôsobiacich v seniorskom výbere, zastupuje spolonosť HMP-SPORT MANAGEMENT hráčov, ktorí sa pravidelne objavujú v mládežnických tímoch a reprezentačnej "21". Medzi mladými reprezentantmi majú už teraz veľkú perspektívu napr. Filip Oršula, Michal Škvarka, Federik Valach či Dominik Kružliak.
Novými hviezdami agentúry sa môžu v budúcnosti stať aj hráči, ktorí pôsobia  v mládežníckých kategóriách a presadzujú sa aj na medzinárodnej úrovni ako napr. Dominik Topoľský, obliekajúci dres Olympique Marseille.

Viac

Náš team

Viac

Paťa predlžuje spoluprácu s Gornikom!

Nová zmluva a boje v Lige Majstrov.Držíme palce!

Viac

Prvý letný prestup je Ivan Schranz do FK Jablonec

Káder severočechov na 3 roky posilnil Ivan Schranz. Veľa sšťastia!

Viac

Vitaj Timo na našej palube!

Novým klientom našej agentúry sa stáva Timotej Záhumenský z FC DAC.

Viac

Domino Javorček s novou 3-ročnou zmluvou!

Vylepšená zmluva s MŠK Žilina a ďalší krok v kariére pre Domina.

Viac